Váš košík je zatím prázdný.

Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč.

Fotobatohy a brašny Tamrac

Americká značka Tamrac - to je kvalita, odolnost a tradice. Pro profesionály i amatérské fotografy jen to nejlepší na trhu. Vybírejte ze široké nabídky od pouzder na kompaktní fotoaparáty, po fotobrašny a fotobatohypouzdra tašky na fotografické příslušenství, tašky na notebookyfotovesty a specializované, rozšiřující komponenty systémů S.A.S. a M.A.S.

Výběru neodpovídá žádná položka.

tamracAmerická značka Tamrac byla založena v Kalifornii v roce 1977 outdoorovými nadšenci, kteří milují fotografování přírody. Stejně jako mnoho amatérských i profesionálních fotografů chtěli mít svou foto výbavu dostatečně chráněnou a zároveň k ní mít stálý a rychlý přístup. Pouze tak mohli zachytit spontánní obrazy přírody. Jelikož nabídka trhu v oblasti fotografických brašen v té době nebyla uspokojivá, začali tito nadšenci vyrábět své první fotografické brašny.

Špičková kvalita a zpracování je zajištěna kombinací excelentního šití a produktového inženýrství. Tamrac klade důraz na zabezpečení přístrojů, nezapomíná však ani na pohodlné nošení, příjemný design a moderní funkce všech výrobků. Tato americká značka nabízí rozmanitý sortiment pro splnění všech vašich konkrétních požadavků a fotografických cílů. Její více jak třicetiletá tradice je zárukou kvality.

Už na první pohled poznáte, že fotobatohy a fotobrašny firmy Tamrac jsou unikátní. Velké prostory, zesílené plastové výztuhy či spousta polstrování nejsou jedinými jejich přednostmi. Díky použitým materiálům už se nemusíte bát bouřky, mrazů ani mlhy. Voda a vlhkost prostě nemají šanci. A šanci nemá ani bolest zad, protože flexibilní systém popruhů, který umožňuje nosit batoh různými způsoby, vždy nabízí to nejpohodlnější nošení těžkého nákladu. Máte drahé vybavení? Pak neriskujte a zvolte některý z výrobků firmy Tamrac – profesionálové se už o bezpečí vašich fotoaparátů postarají!

Nevybrali jste položky k porovnání.