Váš košík je zatím prázdný.

Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč.

Fotobatohy a fotobrašny Lowepro

Kanadská značka Lowepro se zabývá výrobou vysoce kvalitních praktických obalů na foto a videotechniku. Pokud vyžadujete pevnou konstrukci a špičkový design, Lowepro fotobatohy, fotobrašny i pouzdra na fotoaparáty a videokamery předčí vaše očekávání.

Výběru neodpovídá žádná položka.

Lowepro

Kanadská značka Lowepro vznikla už v roce 1967, když Greg Lowe v malé garáži ve městě Colorado vytvořil svůj první fotografický batoh. Od té doby cestuje Lowepro po světě na zádech a ramenou těch nejlepších fotografů světa. Předností všech produktů společnosti Lowepro je zaměření na praktičnost, vysokou funkčnost a dokonalou ergonomii. Vnitřní prostory jsou vyrobeny z mimořádně jemných materiálů tak, aby dobře ochránily citlivou optiku. Lowepro klade důraz na potřeby svých zákazníku a právě zákazníci poskytují této značce užitečné rady a stávají se tak nejlepší inspirací pro vývoj nových produktů. Lowepro je již více než 35 let předním světovým výrobcem fotobrašen, batohů, pouzder a fotopříslušenství.

Jistě si vyberete z rozmanité nabídky. Batohy jsou přímo uzpůsobeny tak, abyste se snadno a rychle se dostali k uloženému vybavení. Často nechybí ani kapsa na notebook. Pokud potřebujete uložit fotoaparát do nepromokavých materiálů, pak jistě oceníte kterékoliv pouzdro značky Lowepro.

Nevybrali jste položky k porovnání.