Váš košík je zatím prázdný.

Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč.

Fotobatohy a brašny Kata

Kata produkty jsou konstruovány tak, aby vydržely nešetrné zacházení a náročné podmínky po dlouhou dobu V naší nabídce této izraelské značky naleznete především velmi kvalitní batohy a brašny pro fotoaparáty i videokamery, ale také ochranná pouzdra či pláštěnky pro foto a video.

Výběru neodpovídá žádná položka.

kataKata je izraelský výrobce kvalitních brašen a ochranných prvků pro profesionální fotografy i nadšené amatéry. Než byla firma v roce 1992 založena, její majitelé (v té době ve vojenské službě) se zabývali výrobou batohů a brašen pro vybavení elitních vojenských jednotek. Zájem o jejich výrobky nabral stoupající tendenci, a tak založili firmu Kata a dál se věnují zdokonalování svých výrobků. Snaží se vždy vyjít vstříc potřebám svých zákazníků, což jsou především profesionální fotografové či kameramani, proto je jejich zboží vysoce kvalitní i funkční, což ale neznamená, že by se nesoustředili na bezvadný design. Firma sídlící v Jeruzalémě je nyní součástí mezinárodní skupiny Vitec Group. Kata se hlásí k myšlence sociální zodpovědnosti. Snaží se zmírnit dopad výroby na životní prostředí, nemalé částky ze zisku věnuje na charitativní účely a zaměstnanci s podporou firmy dobrovolničí v nejrůznějších projektech neziskových organizací.

Do sortimentu firmy Kata patří především fotobatohy a brašny pro fotoaparáty i videokamery ale také ochranná pouzdra či pláštěnky pro foto a video. Kata na své produkty poskytuje po registraci na internetu doživotní záruku na výrobní vady, což zdůrazňuje vysokou kvalitu jejich produktů - ty podléhají těm nejpřísnějším standardům.

Nevybrali jste položky k porovnání.